Додаток до Р. 55/ 1

від 06.02.2018 р.

 

ЗВІТ

ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО   СЕЛИЩНОГО   ГОЛОВИ   ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 2017 РІК

 

ШАНОВНА  ГРОМАДО!  ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

            Позаду рік нашої з вами спільної роботи. Станом на 01.01.2018 р. в нашій територіальній громаді наявного населення 5214: смт. Петропавлівка 5009,  с. Войтове 203.

          Станом на 01.01.2018 року 1191 житель селища має статус безробітного.

          І зараз статистика невтішна іде постійне зменшення населення, смертність, перевищує народжуваність. Заходи держави щодо збільшення коштів при народженні дітей не дають бажаного результату, на жаль Луганська область має дуже великі показники по смертності і одні з найменших по народжуваності.

          І хоч на території селищної ради є 41 сім’я в яких виховується 3(троє) і більше дітей соціальний стан їх не дуже добрий.

          Є в нас 3 (три) одиноких татусів, які виховують – 2 (двоє) дітей, одиноких матерів- 40 . Дитина – інвалід - 16, дитина  сирота - 5.  Діти батьки, яких позбавлені батьківського піклування -  6.

         В 2017 році народилося  27  дітей,  померло  92  жителів.

         Тепер детальніше про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за минулий 2017 рік.

          Одне з пріоритетних завдань – забезпечення своєчасного  та повного розгляду звернень громадян, оперативне їх вирішення.   Протягом звітного року до Петропавлівської селищної ради надійшло 109  звернення громадян.

          Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання: які виникають при переоформленні права власності на майно, приватизації земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, узаконення самовільно побудованих об’єктів, видача свідоцтв про право власності на житло та господарські будівлі, розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг, видалення зелених насаджень та наведення належного санітарного стану на території ради, матеріальна та гуманітарна допомога. 

У 2017 році:

 • Проведено 7(сім) сесій ради шостого скликання, під час яких розглянуто 136 питання з яких 72 земельних питання;
 • Проведено  13 засідань виконкому, прийнято 130 рішення.

               Після передачі селищній раді функцій органів реєстрації та державних органів у сфері реєстрації фізичних осіб значно зросла кількість звернень.

             За  період з 01.01.2017 р. по даний час до селищної ради надійшло:

- 734 документів від органів державної влади, підприємств, установ, організацій;

- проведено зняття з реєстрації 71 осіб;

- зареєстровано 177 осіб;

- видано 700  актів обстеження матеріально побутових умов;

- видано 3861 довідок різного змісту  і це в середньому становить 16  довідок в прийомний день;

- проведено оповіщення про виклик до РВК 240 військовозобов’язаних та призовників;

- оповіщено про поновлення на військовому обліку 508 осіб;

- прийнято та передано до управління соціально- захисту населення – 1135 справ.

           При виконкомі селищної ради з вирішення нагальних питань відповідно до заяв та повідомлень, а також для вирішення питань по матеріалах, які надходять на адресу селищної ради створено ряд комісій.

           Погоджувальною комісією з приводу суміжного землекористування розглянуто 14 заяв.

          Адміністративна комісія провела 2 засідань. Притягнуто до відповідальності 2 особи.  Стягнуто штрафів 340 грн.

          Слід визнати, що робота спеціалістів, яким надано повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення на громадян, які нагло порушують правила благоустрою селища з метою притягнення їх до відповідальності проводилась не на такому рівні, як потрібно. Попередження про можливість застосування до порушників великих штрафів також не діють.

           Тому на сьогоднішній день нам потрібно активізувати громадську активність жителів селища. Без активної громадянської позиції кожного жителя досягнути зрушень практично не можливо.

             Щодо забезпечення законності та правопорядку, охорони прав свобод і законних інтересів громадян селища.

                Патрулювання здійснюється працівниками поліції. Але систематично в селищі «Невідомі особи» гнуть дорожні знаки, в’їзні знаки, трощать зупинки, лавки та лампи в парку відпочинку.

               Шкода адже хочеться, щоб Петропавлівка все змінювалася на краще.

            Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, з метою подолання дитячої безпритульності, бездоглядності та запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку і виховання дітей посадові особи Петропавлівської  селищної ради з залученням соціальних служб та поліції систематично здійснюються соціальні інспектування та соціальний супровід кризових сімей та сімей, діти яких проживають в складних життєвих обставинах. Проводиться психолого-педагогічна робота з родинами. В т.ч. здійснюється соціальний супровід прийомних та патронажних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Ведеться банк даних дітей – інвалідів, багатодітних родин, матерів – одиначок, кризових сімей.

              Підводячи підсумки роботи селищної ради щодо реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку за період 2017 року можна зазначити наступне. При розробці Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 рік були максимально враховані пропозиції мешканців селища та депутатів всіх рівнів щодо розбудови території селищної ради.

              На засіданнях виконкому та депутатських комісій, вносились пропозиції для визначення об’єктів інфраструктури селища, які потребують першочергової реалізації в рамках Програми соціально-економічного та культурного розвитку, визначалась підрядна організація з метою розроблення проектно-кошторисної документації, визначалась вартість виконання робіт, вносились зміни до бюджету з питань фінансування робіт, надавались пропозицій на сесію селищної ради про затвердження проектно-кошторисної документації, проведення перерозподілу призначень, погодження актів прийому-передачі виконання робіт.

             Так згідно діючого бюджетного та податкового законодавства доходи селищного бюджету за 2017 рік отримано на рівні 108.4 % планових завдань.

      Фактично отримано доходів на 178 788.65 грн. більше планових сподівань. По загальному фонду до бюджету надійшло 2 320 461,05 грн. – 123,8 %.

              Надходження по спеціальному фонду бюджету складають 3559368.08 грн. або 93.02 % планових завдань. Не виконуються планові показники по екологічному податку – недоотримано 214844,58 грн.

             Тепер детальніше про виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку в поточному році за рахунок надходжень до бюджету селищної ради.

            В 2017 році значна увага була зосереджена на поліпшення стану благоустрою та інфраструктури селища.

             У сфері благоустрою виконання заходів забезпечується Петропавлівським  КП «Світанок». 

             За сприяння селищної ради, було проведено ряд суботників по прибиранню території смт. Петропавлівка та села Войтове: паркова зона, узбережжя річок, територія біля лікарні, будинку культури, кладовищ.

          По всій території ради проводились заходи по видаленню сухостійних – фаутних дерев та їх відновленню - озелененню території. (Видалено дикоростучі чагарники, проведено викошування бур’янів по обочинах доріг, в парку відпочинку, викошування трав на газонах обабіч центральних доріг.

            За звітний період на благоустрій  селищної ради було виділено 509572.75тис.грн. за які було:

 • побудовано 15 контейнерних майданчиків для ТПВ, відремонтовано чотири.
 • вивезено 260 мᵌ ТПВ;
 • проведено поточний ремонт водогону від свердловини за адресою: вул. Больнична –Петропавлівська СШ № 2 – 300 м;
 • відремонтовано пішохідний місток провулок Зоряний – вул. Піщана;
 • на ринковому майданчику улаштовано два торгівельних павільйони на 10 місць;
 • малозабезпеченим, багатодітним, одиноким пенсіонерам завезено 60 мᵌ дров після вітровалу та озеленення 17 мешканцям смт. Петропавлівка та села Войтове
 • відновлено вуличне освітлення вулиць Зоряна –Миру;
 • встановлено ялинку до Нового року на центральній площі.
 • за кошти місцевого бюджету селищної ради також придбано:
 • Агрегат для підвозу води – 80 000.00грн;
 • Сніговідвал – 70 000.00 грн.;
 • Розкидач піску – 47 000.00 грн. + 3480.00 (вал карданний);
 • Систему кріплення – 14 000.00грн..

В т.ч.:

               На оплату за електроенергію зовнішнього освітлення використано – 28421  грн.. В минулому році 37132.02.

               Надано матеріальних допомог жителям смт. Петропавлівка та с. Войтове на суму 67 900 грн. Допомоги отримали 33 жителі (на лікування, обдаровані діти, тощо).

              Протягом року було організовано та проведено новорічні та різдвяні свята, 8 Березня,  9 травня, День незалежності та інші.  На всі заходи витрачено 52 179.71 тис. грн..

              На організацію, проведення селищних спортивних змагань та участь у районних і обласних  витрачено 11 025.77 грн..           

             На громадських роботах для поліпшення стану території ради працювало 10 осіб з квітня 2017 року.

             Виконкомом було  розроблено та затверджено сесією селищної ради проекти:

 • «Капітальний ремонт будівлі Петропавлівського селищного будинку культури (енергозберігаючі заходи в залі важкої атлетики – заміна вікон та частково дверей, ремонт покрівлі, ремонт опалювальної системи)»;
 •  «Будівництво (капітальний ремонт) реконструкція малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво (придбання житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, з метою сприяння вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов», які пройшли процедуру погодження                                                                                                       Міністерством регіонального розвитку України відповідно до Постанови КМУ № 200 від 16.03.2016 року. На реалізацію даних проектів з Державного фонду регіонального розвитку  виділено кошти в розмірі 197897(клуб) + 123000 (житло)тис.грн.

                 За результатами конкурсу «Громада своїми руками»  та фінансової підтримки ДТЕК втілено в дію  6 проектів:

 • «Медіаобізнаність молоді в 3 D форматі: експеримент, інновації, пошук» (Петропавлівська СШ № 2) –42 265,00 тис.грн;
 • «The magic world of foreign languages. Чарівний світ іноземних мов» (Петропавлівська ЗОШ № 1) – 35 900,00;
 • «Щасливі діти» (вул. Дружби) -  24 188,00;
 • «Движение – это жизнь!» вул. Центральна - 45 347,00;
 • «Бібліотека дитячих мрій!» - 49 800,00;
 • «Країна дитинства» Дитячий садочок «Берізка»  - 50 000.00.

        В рамках енергозбереження та фінансової підтримки ДТЕК, особистою ініціативою і сприянням  Валантіра Станіслава Миколайовича,  виділено кошти на реалізацію проблемних питань:

•  Петропавлівської ЗОШ № 1 на улаштування металопластикових міжкімнатних дверних блоків у кількості 2 од. і металопластикових віконних блоків в кількості 26 од. - 230 000,00;

•  Петропавлівської СШ № 2 на улаштування металопластикових вхідних дверей в кількості 1 од. і металопластикових віконних блоків в кількості 24 од.- 235 000,00; 

•  ДНЗ  «Берізка» на улаштування металопластикових дверних блоків у кількості 14 од. - 45 000,00. 

             Мною проведені  виробничі наради  з питань: благоустрою, ремонту комунального майна в  селищі, проведення урочистих свят, зустрічі з ветеранами, збори працівників комунального  підприємства,  зустрічі  з жителями смт. Петропавлівка та села Войтове за місцем проживання.

             Таким чином, можна зробити висновок, що ми зробили достатньо добрих справ, але не все задумане було виконано протягом року. Не скрізь загорілося вуличне освітлення, залишилася не відремонтовані дороги комунальної власності  громади. Але на цьому не зупиняємося, ми працюємо  відкрито, чесно,  на благо наших людей, і всі розпочаті роботи будуть продовжуватись у 2018 році.

              На закінчення  дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  нашого селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку , хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади.                               

          Сподіваюсь на  подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем, активність  і свідомість  громадян.       

 

Вхід на сайт

Зображення відсутні

Авторське право © 2013-2014. Всі права захищені.


Створено в рамках Програми «Українські громади в Інтернеті» Проекту ДІАЛОГ, який спільно реалізується Асоціацією міст України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)


АМУ О сайте