______________________________________________________________________

 

СПИСОК

ЧЛЕНІВ  ВИКОНКОМУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Петропавлівський селищний голова                   - Балабай Олександр Іванович

Секретар селищної ради                             - Тріщенко Олена Петрівна

Секретар  виконкому селищної ради         - Захарова Світлана Миколаївна

ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ:

№№

Прізвище,ім’я,по батькові

Служб. телефон

 

Місце роботи, посада

1.

Балабай Олександр Іванович

3-64-04

 

Селищний голова

2.

Захарова Світлана Миколаївна

3-64-46

 

Секретар виконкому

3.

Пасічник Сергій Анатолійович

3-70-50

 

Приватний підприємець

4.

Афанасьєва Наталія Василівна

3-63-47

 

Спеціаліст 1 категорії виконкому селищної ради

5.

Несвіт Ольга Михайлівна

3-63-88

 

головний бухгалтер селищної ради

6.

Тріщенко Олена Петрівна

3-64-05

 

Секретар селищної ради

7.

Ткач Руслан Анатолійович

3-63-39

 

Вчитель ЗОШ №2

8.

Філіпов Сергій Миколайович

3-60-33

 

Головний інженер СОО ім. Суворова

9.

Анохін Віктор Іванович

3-64-76

 

Пенсіонер

10.

Гордієнко Олександр Миколайович

3-62-04

 

ПАТ Луганськгаз,Щаст инська дільниця

11.

Ткаченко Олександр Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

      ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

                             ПРАЦЮЄ:

     З        8-00                             ДО 16-30

    ПЕРЕРВА  З     12-00        ДО 12-30

    ВИХІДНІ ДНІ:    СУБОТА, НЕДІЛЯ

___________________________________________________________

ГРАФІК

прийому громадян у виконавчому комітеті селищної ради

№№

пп

 

ПОСАДА

ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПО БАТЬКОВІ

№ КАБ

ДНІ

ГОДИНИ  ПРИЙОМУ

1.

Cелищний голова

Балабай Олександр Іванович

1

ВІВТОРОК  ЧЕТВЕР

З 9-00 до 14-00

тел.3-68-57 прийомна

3-64-04

2.

Секретар селищної ради

Тріщенко Олена Петрівна

2

РАГС:

середа   з 9-00 до 14-00 

тел.3-64-05                               

3.

Секретар виконавчого комітету

Захарова Світлана Миколаївна

4

ПОНЕДІЛОК

ПЯТНИЦЯ      з 9-00 до 14-00

тел.3-63-88

4.

Юрист, архівний підрозділ

Шеховцов Олександр Федорович

6

Щодня   з 9-00 до 12-00 

тел.3-64-46        

5.

Інспектор військового обліку та реєстрації гр-н

Кріпаченко Олена Олександрівна

5

Щодня    з 8-30 до 15-00

тел.3-63-34

 

6.

 

Спеціаліст з оформлення субсидій

 

Богиня Тетяна Василівна

 

8

 

 

щодня з 8-30 до 15-00

тел.3-63-34

 

7.

 

Касир з прийому місцевих податків

 

Афанасєва Наталія Василівна

 

7

 

Понеділок ,середа з 9-00 до 16-00

тел.3-63-47

8.

Землевпорядник

Васильченко Дмитро Сергійович

7

Понеділок ,середа з 9-00 до 16-00

тел.3-63-47

9.

Головний бухгалтер

Несвіт Ольга Михайлівна

3

тел.3-63-88

 

 

 

 

 

10

Діловод

видача довідок

Сторожук Карина Костянтинівна

1

Щодня   з 8-00 до 11-00

тел.3-68-57

 

 

 

Вхід на сайт

Зображення відсутні

Авторське право © 2013-2014. Всі права захищені.


Створено в рамках Програми «Українські громади в Інтернеті» Проекту ДІАЛОГ, який спільно реалізується Асоціацією міст України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)


АМУ О сайте